Zabawy z zespołem.

Info | Sprzęt Muzyczny i oświetlenie | Zabawy | Repertuar

Prowadzimy zabawy wg życzenia zamawiającego. Staramy się prowadzić je w sposób zabawny lecz nie obrażający nikogo. To w jakie zabawy będziemy prowadzić zależy głównie od was.

Pociąg

To zabawa, bez której nie może odbyć się żadne wesele.

Kaczuszki

Coś dla tych najmłodszych jak i wytrwałych bywalców nie jednego wesela.

TEST ZGODNOŚCI

Para młoda siada na krzesełkach plecami do siebie. Prowadzący zadaje im różne pytania. Oni nie znając odpowiedzi współmałżonka pokazują swoje na tabliczkach.

Roczek – a kto się w… urodził

Popularna zabawa z przyśpiewką, której zadaniem jest poznanie się gości. Zabawę zaczyna prowadzący piosenką: A kto się w styczniu urodził… Następne zwrotki wyglądają bardzo podobnie, zmieniają się tylko miesiące: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień… Wywołani wstają i piją zdrowie pary młodej, prowadzący czyta zabawną fraszkę.

SŁOŃ czyli wyprawa do ZOO

Uczestnicy zabawy siadają na krzesłach. Prowadzący zabawę ma za zadanie czytać tekst, a uczestnicy zabawy powinni go uważnie słuchać i stosować się do wskazówek. W momencie gdy usłyszą imię, które zostało przyporządkowane im w zabawie wstają ze swojego krzesła i biegną tak, aby jak najszybciej okrążyć wszystkich z własnej drużyny. Wygrywa drużyna, która pierwsza skończy bieg.

Wyprawa do ZOO

KRZESEŁKA I FANTY

Tradycyjna zabawa z krzesełkami. Ilość uczestników jest zawsze większa o 1 od ilości krzesełek. Prowadzący każe przynosić różne przedmioty i usiąść z nimi na krześle. Kto się spóźni odpada, zabieramy 1 krzesełko i tak aż do wyłonienia zwycięzcy.

KARETA

Każdy z uczestników dostaje krzesło i musi zapamiętać swoją role (np.: Koń prawy, koło tylne lewe, Królowa…). I podczas czytania tekstu każdy z uczestników po usłyszeniu swojej roli musi wstać i obejść swoje krzesło.

telefon kontaktowy 724 45 34 45 e-mail: partytime.zespol@gmail.com